Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
 
II Puchar Polski Firm PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 stycznia 2016 10:17

 

 

 

II Puchar Polski Firm i Zakładów Pracy

w halowej piłce nożnej – Częstochowa 2015

 

 

33 reprezentacje firmowe wzięły udział w II Pucharze Polski  Firm i Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej, który odbył się w dniach 21-22 listopada 2015r. w Częstochowie.

 

 

Wyniki:

 

 

 

Grupa A

 

Wyniki

KGHM Zanam Polkowice

0 : 2

Thoni Alutec Stalowa Wola

Polimex-Mostostal Siedlce

1 : 0

Timken Sosnowiec

KGHM Zanam Polkowice

0 : 1

Ramb Bełchatów

Thoni Alutec Stalowa Wola

2 : 1

Polimex-Mostostal Siedlce

Timken Sosnowiec

0 : 4

Ramb Bełchatów

KGHM Zanam Polkowice

3 : 0

Polimex-Mostostal Siedlce

Timken Sosnowiec

0 : 1

Thoni Alutec Stalowa Wola

Polimex-Mostostal Siedlce

4 : 2

Ramb Bełchatów

KGHM Zanam Polkowice

4 : 1

Timken Sosnowiec

Ramb Bełchatów

1 : 1

Thoni Alutec Stalowa Wola

 

Tabela grupy

Punkty

Bramki

 

1. Thoni Alutec Stalowa Wola

10

6 - 2

awans do II rundy

2. Ramb Bełchatów

7

8 - 5

awans do II rundy

3. KGHM Zanam Polkowice

6

7 - 4

awans do II rundy

4. Polimex-Mostostal Siedlce

6

6 - 7

awans do II rundy

5. Timken Sosnowiec

0

1 - 10

baraż

 

 

 

Baraże o awans do ¼ finału

 

 

 

 

Grupa III

 

Wyniki

Timken Sosnowiec

4 : 2

Ergon Poland

Timken Sosnowiec

5 : 0

Wasko Gliwice

Ergon Poland

4 : 0

Wasko Gliwice

 

Tabela grupy

Punkty

Bramki

 

1. Timken Sosnowiec

6

9 - 2

 

2. Ergon Poland

3

6 - 4

 

3. Wasko Gliwice

0

0 - 9

 

 

 

½ Finału baraży

Pratt&Whitney Rzeszów

1 : 1 k. 3 : 2

KGHM Zakł. Hydrotechniczny Rudna

Timken Sosnowiec

1 : 2

Q4Net Wrocław

 

 

 

 

Klasyfikacja końcowa:

I

PZU Sport Team

I

KGHM Polska Miedź Lubin

III

Tristone Wałbrzych

III

Gaz-System Rembelszczyzna

V

Brembo Częstochowa

 

Thoni Alutec Stalowa Wola

 

Optima Logistics Group

 

Pratt&Whitney Rzeszów

IX - XV

Kerry Oleśnica

 

MZZ Kadra Węglokoks Kraj

 

PWiK Inowrocław

 

Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne

 

Rafako Racibórz

 

Pratt&Whitney Kalisz

 

PKO BP Warszawa

XVI

Polimex-Mostostal Siedlce

 

Ramb Bełchatów

 

Faurecia 2 Legnica

 

KGHM Zanam Polkowice

 

Hormann Legnica

 

Aquila Radomsko

 

Amica Wronki

XXIII

Q4Net Wrocław

XXIV-XXXIII

KGHM Zakład Hydrotechniczny Rudna

 

Timken Sosnowiec

 

SKF Poznań

 

Shapers Bydgoszcz

 

Ergon Poland

 

Schumacher Wrocław

 

Sandoz Polska

 

SBB Energy

 

MZGK Bolesławiec

 

Wasko Gliwice